OTP Bank підтримав міжнародний джаз-фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011»

 

Вже четвертий рік поспіль OTP Bank, сповідуючи принципи корпоративної соціальної відповідальності, підтримує міжнародний джазовий фестиваль, що проходить у серпні-вересні і є музичною візитівкою Волині.

Четвертий міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2011» відбудеться 3-4 вересня та об’єднає не лише різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста: Луцьк та Рівне на деякий час стануть центром культурного життя і водночас розпочнуть «новий сезон» фестивального руху України.

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі Рівненської та Волинської областей.

Соціальною скерованістю фестивалю є підтримка талановитої молоді з малозабезпечених родин, популяризації українських виконавців джазу.

Виступи паралельно проходитимуть у Луцькому замку та Рівненському обласному музично-драматичному театрі. Луцький замок XIV століття гостинно розчинить свою давню браму перед учасниками та гостями фестивалю, які зможуть насолодитися не лише унікальною середньовічною атмосферою, а й послухати цьогорічного хедлайнера фестивалю ― Карла Фрірсона (*Karl Frierson, США), соліста всесвітньовідомого музичного колективу De Phazz. Славетний музикант виступатиме і в Рівному. У всіх нас буде унікальна можливість почути Карла Фрірсона наживо разом із харківським джазовим колективом Acoustic Quartet. До фестивальних дійств долучаться колективи з України, Польщі та інших країн Європи.

«Art Jazz Cooperation» ― унікальний мистецький проект, поєднання різноманітних жанрів мистецтва в темі джазу: музика, фотографія, живопис, хореографія тощо.

Із детальною програмою фестивалю невдовзі можна буде ознайомитися на сайті: www.artjazz.info.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 4 Серпня 2011