Клієнт OTP Bank отримав подорож на двох до Мілану

 

Переможцем акції, що проводила компанія Vіsa серед держателів платіжних карток Visa Gold від OTP Bank та інших банків-учасників промо-акції з 14 березня по 14 липня 2011 року, став клієнт OTP Bank. Наразі він готується до незабутньої подорожі і ми щиро бажаємо йому приємного відпочинку, вдалого шопінгу та яскравих емоцій!

Сплачуючи за товари та послуги карткою Visa Gold, держателі карток мали можливість виграти подорож на двох до Мілана - світової столиці шопінгу. Крім того, розігрувалися 20 фотоапаратів та 20 дорожніх валіз, власником однієї з таких валіз став ще один клієнт OTP Bank!

Нагадуємо, що з карткою Visa Gold від OTP Bank Ви гарантовано отримуєте знижки у торговельно-сервісній мережі партнерів Visa, також для Вас завжди передбачені спеціальні послуги під час подорожей, зокрема:

  • екстрена організація медичної та юридичної допомоги;
  • екстрена допомога у разі втрати або крадіжки картки;
  • пільгові умови оформлення страхового поліса для подорожуючих за кордон тощо.

Ви можете бути впевнені у тому, що у будь-якій ситуації допомога надійде вчасно.

Замовити картку Visa Gold від OTP Bank Ви можете он-лайн на сайті Банку або зателефонувавши до Довідкового центру Банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 1 Серпня 2011