Відділення OTP Bank «Софіївське» та «Старокиївське» починають здійснювати операції з банківськими металами

 

Починаючи з 1 серпня 2011 року у відділеннях АТ «ОТП Банк» «Софіївському» (м. Київ, вул. Софіївська, 12) та «Старокиївському» (м. Київ, вул. Кутузова, 12), будуть здійснюватися операції з готівковим та безготівковим золотом (окрім операцій експертизи та зворотного викупу зливків).

Першим такі операції у травні поточного року розпочав Головний офіс Банку (м. Київ, вул. Жилянська, 43), а з 1 серпня продаж банківських металів тут буде здійснюватись ще й у післяопераційній касі (щодня до 20:00 та в суботу).

Банк здійснює операції з готівковими та безготівковими банківськими металами. Детальніше про переваги того чи іншого виду.

Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як 30%-ий ріст цін на золото у 2010 році, так і постійні закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу.

У поточному році попит на золото продовжує стабільний зріст. Так, у першому півріччі 2011 року ціна на цей метал зросла на 14%, (в т.ч. на 8% лише у липні), що обумовлено нестабільністю світової економіки, що завжди веде до підвищеного попиту на золото.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 29 Липня 2011