OTPdirekt допоможе в управлінні лімітами за дебетними картками

 

У системи дистанційного банкінгу від OTP Bank з'явилася ще одна важлива можливість – управління лімітами за дебетними картками. Тепер кожен користувач системи OTPdirekt може у будь-який зручний час встановити необхідний розмір ліміту на проведення операцій за карткою.

«Ця опція дозволить клієнту отримати більшу свободу в управлінні своїми фінансами, а банку – значно розвантажити операторів інформаційного центру, оскільки знизиться обсяг звернень з цього питання. Крім того, в сучасному світі доступ до звичайного телефону часто виявляється більш проблематичним, ніж доступ до Інтернету», – відзначив начальник відділу електронного бізнесу OTP Bank Володимир Шведченко.

Система дозволяє управляти лімітами за готівковими (ATM, каса банку) і безготівковими (OTPdirekt, Internet, POS-термінали в магазинах) операціями. Для управління лімітами, необхідно перейти у розділ «Банківські продукти», «Дебетні картки» і обрати необхідний картковий продукт. У відкритому інформаційному вікні буде доступний вибір картки для зміни ліміту. Далі залишається тільки натиснути на кнопку «Зміна лімітів» і вказати суму і термін дії нових лімітів. Важливий момент для користувачів з додатковими картами – не забувайте обирати правильну картку перед установкою лімітів!

Послуга доступна всім користувачам системи OTPdirekt.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній ОТП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 26 Липня 2011