Фонд грошового ринку «ОТП Класичний» – лідер за обсягом залучених коштів за підсумками 1-го півріччя 2011 року

 

За підсумками 1-го півріччя 2011 року, інвестиційний фонд «ОТП Класичний» зберіг лідируючу позицію на ринку відкритих пайових фондів за обсягом залучених коштів. З початку 2011 року станом на 30.06.2011 фонд залучив найбільшу суму грошових коштів інвесторів, а саме понад 22 млн грн.

На сьогодні фонд грошового ринку від КУА «ОТП Капітал» є найбільшим відкритим пайовим фондом в Україні, ВЧА на 30.06.2011 склала 80 497 202,06 грн.

«ОТП Класичний» продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку відкритих пайових фондів за обсягом залучених коштів, – коментує керівник департаменту продажів та маркетингу КУА «ОТП Капітал» Руслан Волинець, – Унікальне поєднання ліквідності, мінімального інвестиційного ризику і стабільної прибутковості робить це рішення вельми привабливим для клієнтів, які володіють вільними коштами на невизначений термін. Інвестуючи у фонд «ОТП Класичний», клієнт має можливість отримувати дохідність, що прирівнюється до термінового депозиту, без необхідності планувати термін розміщення коштів».

ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була створена в липні 2007 року та стала другим після ОТП Банк представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться чотири інвестиційних фонди — відкритий пайовий фонд «ОТП Класичний», інтервальний пайовий фонд «ОТП Збалансований», відкритий пайовий фонд «ОТП Фонд Акцій» і закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний», а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях ОТП Банк. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР АВ 470710 від 08.07.2009 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА« ОТП Капітал »можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ« КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12 або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Ліцензія ДКЦПФР АВ №470710 від 08.07.2009 р.

Опубліковано: 20 Липня 2011