ЄБРР збільшив ліміт на торгове фінансування для OTP Bank

 

Розмір лінії ЄБРР в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі для OTP Bank збільшено до 70 млн доларів США

У липні 2011 року Європейський банк реконструкції та розвитку в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі (Trade Facilitation Programme), учасником якої АТ «ОТП Банк» є з 2002 року, збільшив ліміт на 20 млн доларів США. Таким чином, загальна можлива сума гарантій, що випускаються ЄБРР для здійснення зовнішньоторговельної діяльності клієнтів OTP Bank, становить 70 млн доларів США на строк до трьох років. Крім того, в рамках даного ліміту OTP Bank може скористатися відновлювальною кредитною лінією на торгове фінансування на суму 20 млн доларів США.

У 2009-2010 роках в рамках Програми сприяння розвитку торгівлі АТ «ОТП Банк» активно використовував гарантії ЄБРР при здійсненні документарних операцій клієнтів, і за підсумками 2010 року ЄБРР визнав АТ «ОТП Банк» найактивнішим банком-учасником Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР в Україні. Раніше цією почесною премією нагороджувалися банки «Райффайзен Банк Аваль» (2009 р.) і «Укрексімбанк» (2008 р.)

Нагадаємо, що Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР впроваджена з метою стимулювання розвитку зовнішньої і внутрішньої торгівлі в країнах діяльності ЄБРР, включаючи Україну. У рамках цієї Програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні і комерційні платіжні ризики, пов'язані з міжнародними торговими операціями, які здійснюються банками в країнах діяльності ЄБРР. У програмі бере участь понад 126 банків-емітентів з 20 країн і понад 700 підтверджуючих банків з усього світу.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній OTП в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 19 Липня 2011