OTП Банк отримав нагороду Сommerzbank за високу якість платежів

 

OTP Bank отримав престижну нагороду одного з провідних банків Німеччини Commerzbank AG за високу якість міжнародних розрахунків – «STP Award 2010 Excellent Quality».

Дана нагорода вручається за значний загальний обсяг платіжних трансакцій та за високу частку платежів, що не потребують ручної обробки, і свідчить про майже стовідсоткову якість виконання OTP Bank вихідних автоматичних платежів в євро (STP / Straight Through Processing) через Commerzbank AG, Німеччина.

Частка STP-платежів OTP Bank у 2010 році за платежами клієнтів, що здійснювалися через Commerzbank AG, склала 98,16%, за розрахунками на міжбанківському ринку — 99,79%.

Це вже не перша нагорода Банку у сфері розрахунків: у 2009 та 2010 роках банки-кореспонденти також відмічали АТ «ОТП Банк» за високу якість платежів.

«Дана нагорода свідчить про високу якість наданих банком послуг, відображає професійний рівень співробітників, а також відповідність рівня розрахункових операцій, що здійснює OTP Bank, сучасним стандартам та світовим тенденціям у банківській сфері», — зазначає директор з операційної діяльності Наталія Шевченко.

В 2011 році показник STP за всіма видами платежів залишається на такому ж високому рівні, його середнє значення за поточний період складає 99,37%.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

АТ «ОТП Банк» є ядром групи фінансових компаній OTP в Україні, до складу якої входять КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», «ОТП Кредит» та «ОТП Факторинг Україна».

Опубліковано: 12 Липня 2011