«ОТП Лізинг» спустила на воду первістка «НІБУЛОНівської» флотилії

 

Компанія «ОТП Лізинг» бере активну участь в будівництві флоту з шести буксирів для одного з найбільших сільськогосподарських підприємств «НІбулон» (Миколаїв), перший з яких було завершено та спущено на воду 31 травня 2011 року.

Корабель профінансовано коштами компанії «ОТП Лізинг» та буде знаходитися у її власності до закінчення строку лізингової угоди, укладеної  на 5 років.  Судна будуть обслуговувати вже побудовані 24 зернові баржі, в рамках проекту реанімації українського річного судноплавства.

«Також найближчим часом в Будапешті буде схвалено проект з фінансування двох наступних буксирів, які знаходяться на заключній стадії будівництва на заводі «Океан», що дозволить нам профінансувати вже в липні додаткові два судна «НІбулона» і, таким чином, забезпечити 50% загального фінансування флоту буксирів даної компанії» - говорить генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». Основним напрямом діяльності компанії  є надання послуг з довгострокового фінансового та оперативного лізингу. Компанія активно працює як з великим, так і з середнім корпоративним бізнесом.

На початок 2010 року активи компанії склали 6 млн грн. За показником нового бізнесу в 2010 році компанія «ОТП Лізинг» увійшла в четвірку найактивніших українських лізингових компаній, а за розміром лізингового портфеля – посіла 12 місце серед 20 компаній – членів Асоціації «Українське об‘єднання лізингодавців».

Опубліковано: 8 Червня 2011
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×