OTP Bank підтримає підприємців

 

OTP Bank розпочав акцію для представників малого та середнього бізнесу, спрямовану на підтримку підприємств у період змін ринкових умов та податкового законодавства.

У період із середини травня по 16 листопада, будь-яка новостворена компанія може придбати один із діючих тарифних пакетів Банку* для обслуговування поточного рахунку лише за одну гривню. Новоствореними компаніями вважаються підприємства, засновані після 1 січня 2011 року у зв’язку з перереєстрацією бізнесу приватних підприємців на юридичних осіб, а також компанії – юридичні особи, від дати державної реєстрації яких минуло не більше 60 календарних днів.

«Клієнтам OTP Bank, які скористаються умовами акційної пропозиції, не доведеться додатково сплачувати за переоформлення рахунків, тому що закриття старих поточних рахунків приватних підприємців для них є безкоштовним. Також виключно для них діє унікальна можливість зберегти вигідний діючий тарифний пакет фізичної особи - підприємця для новоствореної компанії», — коментує переваги акційної пропозиції Руслан Співак, начальник Управління по роботі з підприємствами малого та середнього бізнесу OTP Bank.

Детальну інформацію про діючі пакети шукайте тут

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один із найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 26 Травня 2011