OTP Bank отримав нагороду ЄБРР

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) визнав АТ «ОТП Банк» найактивнішим банком-учасником Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР в Україні за підсумками 2010 року. Раніше цієї почесної відзнаки удостоювалися банки «Райффайзен Банк Аваль» (2009 р.) і «Укрексімбанк» (2008 р.).
«OTP Bank вперше отримує цю нагороду ЄБРР, але, враховуючи нашу динаміку портфеля документарних операцій, який у 2010 році продемонстрував ріст у 2,5 рази, ми впевнені, що вона цілком заслужена», – коментує досягнення банку Алла Бініашвілі, член Правління, яка очолює бізнес-лінію Corporate.

З урахуванням того, що традиційне банківське кредитування на початку 2010 року розвивалося вкрай помірними темпами, торговельне фінансування стало вельми затребуваною послугою серед клієнтів банку. «Головними нашими перевагами при операціях торгового фінансування були гнучкість умов та здатність іти назустріч клієнтові. І ріст нашого портфеля став ще одним свідченням цього», – підкреслює Алла Бініашвілі.

Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР впроваджена з метою стимулювання  розвитку зовнішньої і внутрішньої торгівлі в країнах діяльності ЄБРР, включаючи Україну. У рамках цієї Програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні і комерційні платіжні ризики, пов'язані з міжнародними торговими операціями, які здійснюються банками в країнах діяльності ЄБРР.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 24 Травня 2011
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×