OTP Bank розширив свою присутність у віртуальному просторі

 

OTP Bank випустив на ринок новий продукт – віртуальну платіжну карту Visa Virtuon.

Ця карта призначена спеціально для здійснення безготівкових розрахунків у мережі Інтернет. За допомогою цієї карти можна абсолютно безпечно оплачувати комунальні послуги, сплачувати мобільні рахунки, товари в Інтернет-магазинах, бронювати номери в готелях та авіаквитки, брати участь в Інтернет-аукціонах тощо. На віртуальній карті відсутня магнітна смуга, смуга для підпису та PIN-код. Саме ці особливості забезпечують максимальний рівень безпеки при розрахунках цією карткою у мережі Інтернет.

«Розрахунки в мережі стають все більш популярними – адже кожен із нас прагне максимально економити свій час. Водночас, багато клієнтів побоюються використовувати для розрахунків у мережі свій основний «пластик», остерігаючись так званого «фішингу» – карткового шахрайства в мережі. А користуючись спеціальними віртуальними картами, клієнт нічим не ризикує, оскільки може зберігати на карті рівно ту суму, яка потрібна йому для найближчих розрахунків», – розповідає Світлана Сіроженко, заступник начальника Управління роздрібного бізнесу OTP Bank.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 23 Травня 2011