OTP Bank відкриває двері у VIP-зали 600 аеропортів світу!

 

OTP Bank пропонує новий сервіс, що дозволяє кожному власнику картки Visa Platinum від OTP Bank відчути себе VIP-персоною – карту Priority Pass.

Ця карта надає її власникові вільний доступ до VIP-залів очікування (Lounges) понад 600 аеропортів у всьому світі незалежно від класу перельоту і авіакомпанії. Держателі платіжних карт Visa Platinum від OTP Bank можуть отримати карту Priority Pass абсолютно безкоштовно.

Отримання карти Priority Pass дає її власникам цілу низку переваг.

Так, для входу до VIP-залу очікування достатньо лише пред'явити картку; клієнт OTP Bank має можливість запросити до залу очікування своїх гостей; у кожному залі клієнт може комфортно відпочити та отримати низку додаткових безкоштовних пропозицій, які є індивідуальними для кожного залу очікування. Варто відзначити, що Priority Pass діє без попереднього бронювання.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 20 Травня 2011