OTP Bank покращив умови за іпотечними та автомобільними кредитами

 

OTP Bank знизив відсоткові ставки, а також рівень першого внеску за автомобільними і іпотечними кредитами.

Таким чином, ставка за автокредитами знизилася на 1,5-2% і віднині становить 6,99% - 15,99%  залежно від розміру авансового платежу і терміну кредитування. Вимоги до авансового платежу також знижено – відтепер для отримання автокредиту досить внести 20% вартості покупки замість 30%, як було раніше. Крім того, розширився модельний ряд авто, які кредитує банк.

На більш лояльних умовах тепер можна отримати також і іпотечний кредит: ставка за іпотекою в OTP Bank знизилася на 1,5%, а перший внесок тепер становить 30% (раніше 40%). Крім того, іпотечні кредити надаються в усіх відділеннях банку, в той час як раніше їх можна було отримати тільки у відділеннях, розташованих у містах-мільйонниках.

«Рішення OTP Bank пом'якшити умови видачі авто та іпотечних кредитів відповідає загальноринковим тенденціям: фінансові установи з початку першого кварталу поступово знижують ставки і збільшують терміни кредитування, – говорить Світлана Спіцина, начальник відділу кредитних продуктів OTP Bank. – Так, за перший квартал 2011 року середньоринкові відсоткові ставки за автокредитами знизилися на 1-2%, а на іпотеку – на 0,5-1,5%. Ймовірно, за стабільної економічної ситуації і зростання платоспроможності населення, до кінця року можна очікувати певних послаблень в умовах кредитування, однак навряд чи вони будуть суттєвими».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 16 Травня 2011