OTP Bank долучився до прекрасного

 

OTP Bank підтримав Фестиваль сучасного угорського кіно в Україні.

Вже другий рік поспіль OTP Bank виступає генеральним партнером Фестивалю сучасного угорського кіно в Україні. Цього року в рамках кінофестивалю буде показано 5 нових угорських фільмів, які можна буде переглянути в кінотеатрі «Київ» з 12 по 18 травня. Так, 13 і 17 травня можна буде подивитися драму «Такі, як є», 14 травня – комедію «Паніка», 15 і 18 травня – драму «Емігрант: все інакше», а 15 і 16 травня – ambient movie «Чумацький шлях».

«Для OTP Bank важливо представити в Україні не лише найкращі банківські традиції Угорщини, а й познайомити з культурою цієї країни. Упевнений, що з кожним новим угорським фестивалем ми краще пізнаємо культуру і традиції наших країн і зрозуміємо, що вони ближче, ніж може здатися на перший погляд», – сказав голова Наглядової ради OTP Bank Пал Ковач на відкритті кінофестивалю.

Час початку перегляду, а також вартість квитків можна з‘ясувати в кінотеатрі «Київ» за телефоном (044) 234-3380.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 квітня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 13 Травня 2011