OTP Bank розпочинає здійснення операцій з банківськими металами

 

Починаючи з 12 травня 2011 року, у головному офісі АТ «ОТП Банк» буде здійснюватись спектр операцій з готівковим та безготівковим золотом.

Операції з готівковими банківськими металами включають:

  • купівлю та продаж готівкових банківських металів (зливки різної ваги від 1 грама до 1 кілограма);
  • відповідальне зберігання зливків банківських металів у сховищі банку;
  • експертизу банківських металів, що приймаються банком на відповідальне зберігання або купуються у клієнта.

Перевага готівкових металів полягає у тому, що золото є одним із найнадійніших інструментів для інвестування коштів. Зливки металів компактні та зручні для зберігання, а також можуть слугувати чудовим подарунком. Готівкові банківські метали – відмінний фінансовий інструмент для довгострокового інвестування, який є невід’ємною частиною диверсифікованого інвестиційного портфеля.

Операції з безготівковими банківськими металами включають:

  • обслуговування поточного рахунку у банківських металах;
  • купівлю та продаж безготівкових банківських металів.

Перевага безготівкових банківських металів полягає у тому, що їх можна придбати дешевше через відсутність витрат на виготовлення, страхування та перевезення зливків. Спред (різниця) між цінами купівлі та продажу безготівкових банківських металів є мінімальним. Водночас, безготівкові метали забезпечені відповідною кількістю зливків, тому надійність такого виду інвестування жодним чином не поступається готівковим зливкам.

Зазначимо, що банківські метали, зокрема, золото, були та залишаються не лише надійною, а й вельми прибутковою інвестицією. Про це свідчить як 30%-ий ріст цін на золото у 2010 році, так і постійні закупівлі банківських металів центральними банками провідних країн світу.

Незабаром всіма цими та іншими перевагами операцій із банківськими металами зможуть скористатися клієнти нашого банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 березня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 10 Травня 2011