Вигравайте подорож до Мілана з картками Visa Gold від OTP Bank!

 

Нагадуємо, що з 14 березня до 14 липня триває спільна акція OTP Bank і Visa Inc. для всіх держателів карток Visa Gold від OTP Bank, у якій можна виграти подорож на двох до Мілана – світової столиці шопінгу. Крім того, в рамках акції будуть розіграні 20 фотокамер та 20 дорожніх сумок.

Для того, щоб стати учасником акції, власнику картки Visa Gold від OTP Bank необхідно в період з 14 березня по 14 липня 2011 року здійснити щонайменше одну операцію з оплати товарів/робіт/послуг у торгово-сервісних підприємствах на території України з використанням картки Visa Gold. Кожна така операція бере участь в акції та надає власнику картки можливість виграти подорож до Мілана або один із призів. Чим більше операцій здійснить учасник, тим вищі його шанси виграти приз.

Детальні умови акції розміщені на сайті: http://cemea.promos.visa.com/go_milan/ua/rules.html.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 березня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 10 Травня 2011