Робіть вдалі покупки з картками MasterCard від OTP Bank!

 

Нагадуємо, що з 1 квітня до кінця травня триває спільна акція OTP Bank і MasterCard «Сезони вдалих покупок»!

Кожен власник картки MasterCard від OTP Bank, розраховуючись у торгівельних мережах партнерів, гарантовано отримує знижки.

У програмі беруть участь 13 партнерів – провідних підприємств торгівлі та сервісу: Intertop, Marks&Spencer, FoxMart, PlanetaKino IMAX, Coffee House, Kiddytop, ECCO, GEOX, Clarks, Marco ‘Polo, Skechers, Timberland, Urban United.

Крім того, кожен учасник акції може стати володарем одного з 30 сертифікатів на 500 грн, які можна витратити на покупки та розваги.

Детальні умови акції розміщені на сайті www.mastercard.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» є членом OTP Group, найбільшої незалежної банківської групи ЦСЄ. OTP Bank – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 березня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 430 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 6 Травня 2011