OTP Bank розподілив прибуток за 2010 рік

 

За результатами зборів акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 15 квітня 2011 року, були затверджені результати роботи, а також прийнято рішення про розподіл прибутку за 2010 рік. Нагадаємо, що за результатами 2010 року чистий прибуток АТ «ОТП Банк» становив 563 500 000 грн за національними стандартами звітності.

Так, було вирішено направити 28,1 млн грн до резервного фонду банку, 35 млн грн на покриття збитків 2009 року і 500 млн грн – на виплату дивідендів. Крім того було затверджено новий склад Наглядової ради. Так, замість Чаба Надь та Ласло Вагі до Наглядової ради увійшли Ілдіко Каталін Сюч борошно і Агнеш Куммер (члени Наглядової ради). На сьогоднішній день до Наглядової ради OTP Bank входять 7 осіб: Голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк» – Пал Ковач та члени Наглядової ради – Іштван Добош, Андраш Бечеі, Андраш Гроф, Антал Дьюлаварі, Ілдіко Каталін Сюч Борошни і Агнеш Куммер.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 березня 2011 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 18 Квітня 2011