Фонд грошового ринку «ОТП Класичний» вийшов в лідери

 

За підсумками 1-го кварталу 2011 року фонд «ОТП Класичний» залучив 10,7 млн грн, посівши перше місце на ринку за обсягами залучених коштів. На сьогодні фонд грошового ринку від КУА «ОТП Капітал» є найбільшим відкритим пайовим фондом в Україні, його ВЧА на 12.04.2011 складає 68612256,44 грн.

«У тому, що «ОТП Класичний» є найбільшим відкритим пайовим фондом на українському ринку і продовжує залишатися лідером за обсягом залучених коштів, немає нічого дивного, – коментує керівник департаменту продажів і маркетингу КУА «ОТП Капітал» Руслан Волинець. – Фонд запропонував унікальну для ринку можливість отримання грошових коштів протягом доби з моменту подачі інвестором заяви на зворотний викуп інвестиційних сертифікатів. Висока ліквідність у поєднанні з мінімальним ризиком і стабільною дохідністю робить дане інвестиційне рішення дуже привабливим інструментом для розміщення вільних коштів».

ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» було засноване в липні 2007 року та стало другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам.

Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться чотири інвестиційних фонди: відкритий пайовий фонд «ОТП Класичний», інтервальний пайовий фонд «ОТП Збалансований», відкритий пайовий фонд «ОТП Фонд Акцій» і закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний», а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях АТ «ОТП Банк». Із переліком відділень банку, в яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР АВ № 470710 від 08.07.2009 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».
Із проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

Ліцензія ДКЦПФР АВ №470710 від 08.07.2009 р.

Опубліковано: 13 Квітня 2011