Клієнти OTP Bank отримали нові можливості по замовленню готівки за допомогою корпоративного сайту Банку

 

Нові можливості на сайті Банку дають клієнту безсумнівні переваги. Користуючись даним сервісом через сайт клієнту немає необхідності телефонувати до Довідкового Центру, що значно економить його час та  дає можливість автоматизувати процес.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 лютого 2011 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 187 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 29 Березня 2011