Private Banking від OTP Bank визнано Best of the Best

 

24 березня були оприлюднені результати конкурсу кращих брендів Best of the Best. Переможцем у номінації «Управління приватним капіталом» визнано Private Banking OTP Bank.

Щорічна премія Best of the Best, організатором якої є журнал «Cigar Clan Україна», вручається в Києві з 2005 року. Премію отримують найкращі бренди категорії люкс, які допомагають комфортно жити, гідно будувати бізнес і чудово відпочивати «за найвищим ґатунком». «До пріоритетів премії Best of the Best належать всі атрибути і прояви поняття« якість життя ». У 2011 році премія вручається вже вшосте у наступних номінаціях: автомобілі, одяг, ювелірні вироби, авіакомпанії, девелопмент і управління приватним капіталом», – повідомили в оргкомітеті премії.

Відбір номінантів та переможців здійснювався наступним чином: протягом року на сторінках журналу «Cigar Clan Україна» публікувалася інформація про номінантів та переможців премії Best of The Best. Читачі журналу обрали лауреатів премії серед тих компаній, чия продукція була визнана найбільш гідною. Переможці у шести номінаціях були визначені шляхом голосування серед членів ділових клубів Києва.

«Для бізнес-лінії Private Banking OTP Bank в Україні це вже друга нагорода за цей рік, і третє «золото» для групи OTP в цілому, – говорить Олена Колосвєтова, начальник відділу Private Banking АТ «ОТП Банк». – У лютому цього року всесвітньо відомий британський фінансовий журнал Euromoney оголосив лауреатів номінації Private Banking Poll – однієї із найпрестижніших нагород у світовій банківській індустрії у сфері Private Banking. Кращим банком, що надає послуги Private Banking в Україні, за підсумками 2010 року був визнаний АТ «ОТП Банк». Ця друга поспіль нагорода надихає нас на нові перемоги і слугує свідченням високих стандартів OTP Bank у цьому сегменті. Private Banking OTP Bank отримав не тільки міжнародне визнання, а й був визнаний кращим на думку українських експертів, що підтверджує, що якість наших послуг і ефективність управління капіталом задовольняють навіть найвибагливіших клієнтів».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 лютого 2011 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 28 Березня 2011