OTP Bank оголосив переможців акції «Сезон друзів»

 

У березні стали відомі перші переможці акції від OTP Bank «Сезон друзів», яка розпочалася 1 січня і триватиме до 30 червня 2011 року. Володарями призів (нетбуків) стали мешканці Чернівців: Ткачук Сергій Володимирович, який порекомендував послуги Банку своїм знайомим, а також Бєляєв Володимир Валерійович, який завдяки рекомендації став новим клієнтом Банку.

Щоб стати учасником акції та разом із друзями щомісяця брати участь у розіграші двох нетбуків, а наприкінці акції ще й отримати шанс стати власником головного призу – ноутбука Apple Macbook Pro, клієнтам OTP Bank достатньо порекомендувати друзям скористатися послугами Банку. А друзям лише необхідно повідомити менеджеру Банку прізвище та ім'я існуючого клієнта, який порекомендував їм OTP Bank у якості надійного фінансового партнера.

Визначення переможців відбувається шляхом випадкового вибору індивідуального номера клієнта, який був присвоєний йому при відкритті першого продукту або послуги Банку, серед всіх нових клієнтів, які беруть участь у розіграші та внесені до внутрішньої бази даних Банку. Клієнт, який порекомендував другу стати клієнтом Банку, відповідно, визнається іншим переможцем розіграшу.
Розіграші призів проводяться з січня по червень 15 числа кожного місяця. Попереду ще 4 розіграші, а отже – 4 чудові можливості отримати призи від OTP Bank!

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 лютого 2011 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 189 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 24 Березня 2011