АТ «ОТП Банк» відкрив відділення для співробітників ВАТ «Азот»

 

OTP Bank відкрив своє перше відділення на території заводу. «Власне» відділення банку отримали співробітники ВАТ «Азот».

Тепер, щоб переоформити картку, відкрити депозит, отримати кредит або скористатися будь-якими іншими банківськими послугами, працівникам «Азоту» не доведеться «викроювати» робочий час, щоб з'їздити до банку: з березня вони зможуть скористатися послугами відділення АТ «ОТП Банк», відкритого на території заводу.

Нове відділення буде розташоване безпосередньо в холі заводоуправління. «У ньому працівники ВАТ «Азот» зможуть отримати весь комплекс банківських послуг для фізичних осіб: розрахунково-касове обслуговування, відправити / виплатити переказ за допомогою МПС, оформити депозит, одержати кредитну картку або кредит. За необхідності співробітники Азоту також зможуть здійснити будь-які операції із зарплатною карткою: зняття / поповнення, блокування, перевипуск картки або пін-коду, зміна ліміту», – розповідає Костянтин Саленко, начальник регіонального відділення у місті Черкаси.
Нове відділення «ОТП Банк» на території ВАТ «Азот» розраховане на обслуговування понад 4 тис. осіб – тобто всього штату співробітників заводу.

«Відкриття відділення на території заводоуправління значно розширить можливості наших працівників щодо користування банківськими послугами, – коментує появу відділення Олена Муравйова, начальник відділу наукової організації праці та заробітної плати ВАТ«Азот». – Адже завод розташований фактично за межею міста, відповідно, відвідування у робочий час будь-якого «зовнішнього» відділення банку було для співробітників досить проблематичним. Відтепер вони зможуть отримати весь комплекс фінансових послуг, буквально не відходячи від робочого місця».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 187 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 15 Березня 2011