Корпоративні клієнти OTP Bank отримали нові можливості з управління грошовими потоками

 

Корпоративні клієнти АТ «ОТП Банк» відтепер отримали нові можливості управління потоками грошових коштів на рахунках, відкритих у системі OTP Bank, за допомогою продукту Zero-Balancing.

Нагадаємо, Zero-Balancing – це регулярне автоматичне перерахування залишків коштів з рахунків підрозділів компанії (субрахунків) на основний рахунок компанії (майстер-рахунок) відповідно до графіка, узгодженого з клієнтом.

Відтепер клієнти, підключені до Zero-Balancing, можуть скористатися такими послугами:

  • перерахування всього залишку коштів із субрахунку(ів) на майстер-рахунок;
  • перерахування коштів зі встановленням незнижуваного залишку на субрахунку;
  • перерахування фіксованої суми коштів;
  • перерахування фіксованої суми коштів, крім фіксованого залишку коштів;
  • перерахування залишку коштів, окрім фіксованої суми, за наявності мінімально необхідної суми коштів на рахунку;
  • перерахування фіксованого відсотка від залишку коштів;
  • перерахування фіксованого відсотка від залишку коштів на рахунку, окрім фіксованої суми;
  • перерахування фіксованого відсотка від залишку коштів на рахунку з урахуванням ліміту овердрафту, при наявності мінімально необхідної суми коштів на рахунку.

«Нові можливості Zero-Balancing дають клієнту безсумнівні переваги. У той же час залишаються діючі вигоди продукту, а саме: використання багаторівневої системи субрахунків, фіксована комісія, яка не залежить від кількості задіяних рахунків, а головне – для автоматичного введення продукту в роботу клієнту достатньо лише підписати договір. Надавати додаткові платіжні доручення непотрібно», — розповідає Ольга Байцар, начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 187 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 4 Березня 2011