Кількість трансакцій за допомогою телефонного банкінгу від OTP Bank зросла вчетверо

 

Протягом 2010 року користувачами системи OTPdirekt за допомогою телефонного банкінгу було здійснено близько 23 тисячі трансакцій.

Протягом минулого року за допомогою телефонного банкінгу користувачами системи дистанційного керування рахунками приватних клієнтів OTPdirekt було проведено близько 23 тисяч трансакцій. Це більш ніж у 4 рази перевищує показники 2009 року. Загальний грошовий обіг за допомогою телефонного банкінгу за аналогічний період зріс більш ніж у 6 разів.

«Це свідчить про зацікавленість та довіру клієнтів OTP Bank до послуг дистанційного управління своїми рахунками, в тому числі і до телефонного банкінгу. Телефонний банкінг це альтернативний канал доступу до системи OTPdirekt, за допомогою якого користувачі системи можуть у телефонному режимі виконувати будь-які трансакції, ідентичні трансакціям через Інтернет-банкінг», — розповідає начальник Інформаційного центру OTP Bank Олександр Васильєв.

OTPdirekt — система дистанційного банкінгу OTP Bank для фізичних осіб, що дозволяє самостійно управляти власними поточними, депозитними та картковими рахунками в режимі реального часу.  Здійснити переказ, поповнити депозит, баланс мобільного телефону або гаманець WebMoney, оплатити рахунки за товари, роботи і послуги та інші банківські операції тепер можна за лічені хвилини, використовуючи комп’ютер з підключенням до мережі Internet або мобільний/стаціонарний телефон.

Детальна інформація про всі доступні сервіси та опції системи OTPdirekt міститься в спеціальному «Посібнику користувача».

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на корпоративному веб-сайті OTP Bank.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 січня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 187 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 25 Лютого 2011