«ОТП Капітал» випустила інвестиційні сертифікати на 200 млн грн.

 

КУА «ОТП Капітал» здійснила додаткову емісію інвестиційних сертифікатів ПІФ «ОТП Класичний» на суму 200 млн грн.

У зв'язку з підвищеним інтересом з боку інвесторів до пайовому інвестиційному фонду «ОТП Класичний», КУА було прийнято рішення про додаткову емісію 200 тис. шт. інвестиційних сертифікатів на суму 200 млн грн.

Фонд «ОТП Класичний» – це рішення для інвесторів, які орієнтуються на найменший рівень ризику при здійсненні інвестицій. «Портфелі фонду не містить акції, що робить результат даного фонду незалежним від коливань на фондовому ринку, при цьому фонд має високу ліквідність активів, що дає можливість здійснювати розрахунки з інвестором протягом доби після подачі заяви на зворотний викуп цінних паперів фонду» - зазначає Руслан Волинець, керівник департаменту з питань маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Інвестиційні сертифікати нової емісії доступні по ринковій вартості у відділеннях АТ «ОТП Банк» у всіх регіонах України з 14 лютого 2011 року.

ТОВ «Компанія з управління активами« ОТП Капітал» було створено в липні 2007 року та стало другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться чотири інвестиційних фонди – відкритий пайовий фонд «ОТП Класичний», інтервальний пайовий фонд «ОТП Збалансований», відкритий пайовий фонд «ОТП Фонд Акцій» і закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний», а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Опубліковано: 15 Лютого 2011