Кількість користувачів OTPdirekt за 2010 рік зросла вдвічі

 

Кількість користувачів OTPdirekt за 2010 рік зросла вдвічі за дистанційними каналами в OTP Bank обслуговуються вже понад 46 тисяч клієнтів.

«Послуга набуває все більшої популярності як серед існуючих, так і серед нових клієнтів OTP Bank. Кількість  переказів користувачів у системі OTPdirekt протягом 2010 року зросла втричі порівняно із результатами 2009 року — з 265 до більш ніж 800 тис. транзакцій. Крім того за 2010 рік втричі зріс обіг грошей у системі», — коментує начальник відділу електронного бізнесу OTP Bank Володимир Шведченко.

OTPdirekt — це система дистанційного банкінгу OTP Bank для фізичних осіб, що дозволяє самостійно керувати власними поточними, депозитними та картковими рахунками у режимі реального часу. Здійснити переказ, поповнити депозит, баланс мобільного телефону або гаманець WebMoney, сплатити рахунки за товари, роботи і послуги та ін. банківські операції — тепер можна виконати за лічені хвилини, використовуючи комп’ютер із підключенням до мережі Internet або мобільний/стаціонарний телефон.

Із детальною інформацією про доступні сервіси та опції OTPdirekt Ви можете ознайомитися у «Посібнику користувача».

Щоб підключитися до послуги OTPdirekt, зателефонуйте до Довідкового центру або заповніть заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який у 2009 році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 грудня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 187 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 14 Лютого 2011