Корпоративні клієнти OTP Bank отримають «Річний Карт Бланш»

 

З січня 2011 р. OTP Bank ввів новий тарифний пакет для корпоративних клієнтів «Річний Карт Бланш».

«Річний Карт Бланш» — принципово нова пропозиція АТ «ОТП Банк» для нових корпоративних клієнтів з річним обігом до 400 млн грн. За умовами обслуговування, в рамках цього тарифного пакету, клієнт одноразово сплачує фіксовану суму в розмірі 3499 грн. за підключення до пакету, після чого для компанії протягом року скасовується  ціла низка комісій та платежів. Зокрема комісія за активацію системи «Клієнт Банк» /«Інтернет-Банкінг» та щомісячний платіж за користування тарифним пакетом.

При цьому, за використання системи «Клієнт-Банк» або «Інтернет-банкінг», банк надає можливість необмеженого проведення електронних платежів у національній валюті без оплати розрахункового обслуговування.

Крім того, в рамках тарифного пакету знижена вартість таких послуг як термінові валютні платежі, операції з купівлі та продажу валюти, видача готівкових коштів з рахунку і перерахунок готівки при зарахуванні на рахунок компанії.

Топ-менеджери компанії, які підключилися до пакету «Річний Карт Бланш», автоматично отримують статус private banking в OTP Bank та можливість скористатися низкою ексклюзивних продуктів і послуг.

Наприклад, «Wealth Planning System» - персональна програма управління особистими фінансами, РВ Assistance — цілодобовою інформаційно-консультаційною підтримкою клієнтів Private Banking та багатьма іншими.

Також топ-менеджеру надається престижна дебетна карта Visa Gold або MasterCard Gold без плати за її випуск та обслуговування протягом всього терміну дії. Варто відзначити, що  це перша пропозиція на українському банківському ринку, яка дозволяє топ-менеджерам корпоративних клієнтів автоматично отримати всі вигоди, доступні клієнтам Private Banking.

«Тарифний пакет «Річний Карт Бланш» — це ще один крок OTP Bank назустріч корпоративним клієнтам, і одночасно розширення діапазону вибору умов банківського обслуговування. Банк у  цьому  випадку лише створює зручні варіанти, а вибір клієнт завжди робить сам, — коментує Ольга Байцар, начальник управління корпоративних продуктів та сервісу. — Деяким клієнтам зручніше купити «річний абонемент» та скористатися його перевагами, а деяким —  платити тільки за конкретні послуги по факту їх використання».

Більш докладно з новим тарифним пакетом «Річний Карт Бланш» можна ознайомитися тут.

Опубліковано: 1 Лютого 2011