У новому році — нові можливості для корпоративних клієнтів OTP Bank

 

З 5 січня 2011р. OTP Bank запровадив новий тарифний пакет для корпоративних клієнтів з річним обігом 50-400 млн. грн. – «ОТП Бізнес Ліга+».

«ОТП Бізнес Ліга+» – це нова версія популярного серед клієнтів середнього корпоративного бізнесу тарифного пакету «ОТП Бізнес Ліга». Що ж стало в даному випадку «+»? «ОТП Бізнес Ліга+» – це вигідна пропозиція для корпоративних клієнтів, при цьому скористатися ним тепер можуть компанії з річним обігом до 100 млн. грн., а не тільки від 30 до 50 млн., як було раніше. Цей пакет включає можливість випуску та обслуговування необмеженої кількості корпоративних карток Visa Business / MasterCard Business за тарифом, зниженим удвічі. А на найбільш затребувані в бізнесі послуги, такі як платежі в національній та іноземній валюті, купівля/продаж валютних коштів, касові операції, введені спеціальні, найвигідніші на сьогоднішній день тарифи.

«Помилково вважати, що для бізнесу сьогодні важлива тільки економія, — коментує введення нового тарифного плану начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу Ольга Байцар. - Швидше, одним з ключових моментів для успішного корпоративного клієнта, що активно розвивається, зараз є можливість отримати за свої гроші максимально ефективний набір банківських продуктів і послуг. Керуючись цим, ми розробили новий тарифний пакет — «ОТП Бізнес Ліга+», в якому нові клієнти знайдуть для себе все необхідне за оптимальними тарифами».

Більш докладно з новим тарифним пакетом «ОТП Бізнес Ліга+» можна ознайомитися тут.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 листопада 2010 року OTP Bank є 10-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 197 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 19 Січня 2011