Розширено склад Правління OTP Bank

 

З 10 січня згідно з рішенням Наглядової ради до складу Правління увійшла Алла Василівна Бініашвілі, яка очолює бізнес-лінію Corporate.

Призначення Алли Бініашвілі покликане зміцнити позиції банку в сегменті корпоративного кредитування, який сьогодні характеризується найбільш динамічним розвитком і є надзвичайно перспективним для банку.

Досвід Алли Бініашвілі у банківській справі нараховує понад 12 років. Свою роботу в банку вона розпочала фактично відразу після виходу на український ринок Райффайзен Банку –у 1998 році, і залишилася у команді після приходу групи OTP в Україну.

У банку Алла Бініашвілі пройшла професійний шлях від експерта клієнтських рахунків корпоративних клієнтів до начальника управління корпоративних кредитів. З жовтня 2009 року Алла Василівна обіймала посаду Директора з корпоративного бізнесу.

За час роботи в OTP Bank Алла Бініашвілі продемонструвала  неабиякі успіхи у сфері корпоративного бізнесу.

Алла Василівна народилася 7 січня 1969 року в місті Черкаси. У 1992 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, факультет романо-германських мов і літератури. У 2004 році Алла Бініашвілі закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра фінансів.

Вільно володіє англійською, німецькою, російською та українською мовами. Виховує доньку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно з даними АУБ, станом на 1 листопада 2010 року OTP Bank є 10-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 197 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 12 Січня 2011