Кредитна лінія – нова можливість для карток OTP Bank

 

Відтепер всі власники дебетних платіжних карток OTP Bank мають можливість оформити до них кредитну лінію (овердрафт).

Кредитна лінія на дебетну картку – це завжди доступний резерв необхідних грошей, а зараз це ще й додаткові кошти для купівлі новорічних і різдвяних подарунків для рідних і близьких.

Оформлення кредитної лінії дає власнику картки низку переваг. По-перше, установка кредитної лінії абсолютно безкоштовно. Це означає, що клієнт OTP Bank сплачує тільки за фактичне використання кредитної лінії. По-друге, вигідний термін погашення. Період для погашення використаних коштів становить до 2-х місяців, що дозволяє максимально ефективно розпоряджатися коштами. По-третє, пропонована кредитна лінія є поновлюваною, що дозволяє клієнту мати постійний доступ до додаткових грошових засобів.

Клієнти, які оформили кредитну лінію до своїх дебетних карток, зможуть скористатися лімітом до 8,5 тис. грн. Процентна ставка складе 33% річних. Кредитна лінія відкривається у національній валюті.

«Сьогодні однозначно можна констатувати – кредитні картки та кредитні ліміти після двох років заморозки почали повертатися на ринок, як і інші кредитні продукти банків. І хоча банки ще досить обережно відкривають кредитні ліміти, все більше наших клієнтів отримують можливість вільніше й ефективніше розпоряджатися своїми грошима завдяки кредитам на картах, – говорить Світлана Сіроженко, начальник відділу карткового бізнесу OTP Bank. – Ми впевнені, що наступний рік стане роком розвитку кредитних продуктів, банки зможуть запропонувати платіжні карти, що відповідають потребам різних груп клієнтів».

Опубліковано: 13 Грудня 2010