Клієнт OTP Bank отримав у подарунок «Різдвяну подорож»

 

Визначено першого переможця акції «Різдвяна подорож».

Сьомого грудня відбувся розіграш головного призу акції «Різдвяна подорож». Володарем подорожі на двох до Європи став мешканець Запоріжжя Кирило Єльцов.

Нагадаємо, взяти участь у акції «Різдвяна подорож» до 31 грудня може кожен власник дебетної картки «OTP Bank-МАУ». Кожна транзакція за даною карткою від 500 грн. дає шанс стати володарем новорічного туру в одну з європейських країн.

Згідно з умовами акції, переможець визначається шляхом випадкового вибору з усіх здійснених за період розіграшу транзакцій.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 жовтня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 197 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 13 Грудня 2010