ПІФ «ОТП Класичний» став найбільшим відкритим фондом в Україні

 

Згідно з даними Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, опублікованими 26 листопада, пайовий інвестиційний фонд «ОТП Класичний» під управлінням КУА OTP Capital став найбільшим відкритим пайовим інвестиційним фондом в Україні. Вартість чистих активів на 24 листопада 2010 року склала 44,68 млн. грн.

«Лідируючу позицію на ринку« ОТП Класичний» посів завдяки використанню стратегії грошового ринку, що передбачає мінімальний ризик при здійсненні інвестицій, а також завдяки високій ліквідності вкладів – кошти доступні вже на наступний робочий день після подання заяви на викуп», - підкреслюють у компанії OTP Capital. Операції купівлі та продажу інвестиційних сертифікатів цього фонду можна здійснити у відділеннях OTP Bank у всіх регіонах України без комісій.

ТОВ «Компанія з управління активами« ОТП Капітал» було створено в липні 2007 року та стало другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться чотири інвестиційних фонди – відкритий пайовий фонд «ОТП Класичний», інтервальний пайовий фонд «ОТП Збалансований», відкритий пайовий фонд «ОТП Фонд Акцій» і закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний», а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Опубліковано: 3 Грудня 2010