КУА OTP Capital визнана лідером ринку як компанія, що найбільш динамічно розвивається

 

У I Всеукраїнському конкурсі «Лідер фондового ринку – 2010» за версією журналу «Банкір» у номінації «Компанія з управління активами, яка найбільш динамічно розвивається за темпами росту портфеля активів» перемогла КУА OTP Capital. Урочиста церемонія нагородження проходила 29 листопада в конференц-залі готелю «Прем'єр Палац».

«На початку цього року ми запустили продаж цінних паперів фондів через мережу відділень OTP Bank, як для роздрібного сегменту клієнтів, так і клієнтів private banking. На даний момент 153 відділення ОТП Банку у всіх регіонах України готові прийняти потенційних інвесторів інвестиційних фондів під управлінням КУА «ОТП Капітал». Наша активна позиція на ринку, яка полягає у пропозиції клієнтам найбільш цікавих та інноваційних продуктів, дозволила нам досягти відмінних результатів», - говорить Руслан Волинець, керівник департаменту продажів і маркетингу. «Ми дуже раді, що наші зусилля отримали офіційне визнання у вигляді цієї нагороди, яка слугуватиме стимулом для подальших досягнень нашої компанії», - додають в OTP Capital.

ТОВ «Компанія з управління активами« ОТП Капітал» було створено в липні 2007 року та стало другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться чотири інвестиційних фонди – відкритий пайовий фонд «ОТП Класичний», інтервальний пайовий фонд «ОТП Збалансований», відкритий пайовий фонд «ОТП Фонд Акцій» і закритий корпоративний фонд «ОТП Динамічний», а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Опубліковано: 2 Грудня 2010