OTP Bank запустив програму житлового кредитування

 

OTP Bank розробив і впровадив програму кредитування фізичних осіб на придбання житла на вторинному ринку. Відповідно до програми кредити надаються у гривні на термін до 15 років. Кредит може бути виданий на суму від 80 до 960 тис. грн.

Процентна ставка за даним видом позик буде плаваючою, тобто залежної від ставок за строковими депозитами фізичних осіб у гривні, які розміщені на строк 366 днів (FIDR). Розмір відсоткової ставки на поточний момент зафіксований на рівні 15,99-16,99% річних (залежно від розміру першого внеску — від 40 до 60%).

Одним з основних переваг даної програми є те, що клієнт може одержати попереднє рішення за кредитом ще до моменту вибору об'єкту покупки, а вже потім підшукувати квартиру і робити її оцінку.

«За минулі два роки, коли практично всі банки припинили видачу кредитів, сформувався відкладений попит на нерухомість. Тому ми чекаємо вже протягом найближчого півріччя поступове зростання попиту на купівлю нерухомості, в тому числі і за рахунок кредитних коштів», - коментує старт іпотечної програми Дмитро Зінков, голова Правління OTP Bank.

Опубліковано: 17 Листопада 2010