Визначено головного переможця спільної акції OTP Bank і міжнародної платіжної системи Visa International «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

 

Визначено головного переможця акції «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!», яку проводить OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International. Так, за результатами фінального розіграшу, що відбувся 06 жовтня 2010 року, володарем головного призу акції  – Туристичного сертифікату на суму 15 тис. грн. став Коваленко Євгеній Павлович з міста Запоріжжя.

За умовами акції, за цим сертифікатом упродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 197 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 12 Листопада 2010