Впроваджено новий сервіс поповнення WMU-гаманців WebMoney у системі OTPdirekt

 

У системі електронного банкінгу – OTPdirekt впроваджено новий сервіс поповнення WMU-гаманців WebMoney.

Функціонал придбання/виведення WMU-коштів із WebMoney-гаманців, розміщений на сайті OTP Bank, користується широким попитом серед клієнтів банку та відвідувачів сайту. Кількість розрахунків у даному розділі зростає в середньому на 5% щомісяця, обсяг грошових виплат, в свою чергу, вже перевищує суму в 1,5 млн. грн. на місяць.

Завдяки співробітництву OTP Bank з Українським Гарантійним Агентством та компанією «Portmone.com», кожному користувачу OTPdirekt доступний альтернативний, швидший спосіб поповнення WMU-гаманця WebMoney. Відтепер це можна зробити в розділі cплати рахунків у системі OTPdirekt.

Зарахування коштів на рахунок гаманця відбувається протягом 20-30 хвилин після проведення відповідної трансакції. Поповнювати можна будь-які WMU-гаманці: що належать вам, гаманці ваших рідних і близьких, ділових партнерів та посередників, а також проводити розрахунки у сервісі WebMoney Check. Із детальнішою інформацією можна ознайомитися у «Посібнику користувача системи OTPdirekt».

OTPdirekt – це послуга дистанційного самообслуговування в OTP Bank, що дозволяє, не відвідуючи відділення, керувати всіма рахунками з будь-якої точки світу за допомогою телефону або доступу до мережі Інтернет.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 жовтня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 199 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 12 Листопада 2010