ЦПРП провів першу тематичну конференцію «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект»

 

Сьогодні, 11 листопада 2010 р., у Вінниці проходить конференція «Перспективи розвитку малого та середнього бізнесу в 2011 р. Практичний аспект», організована Центром підтримки та розвитку підприємництва. Цим заходом ЦПРП розпочав серію зустрічей підприємців з представниками фінансових кіл, регулюючих органів і влади в регіонах.

На сьогоднішній конференції плануються виступи першого заступника мера м. Вінниці Івана Міхайлюка, позаштатного радника прем'єр-міністра України з питань економіки Олександри Кужель, голови правління OTP Bank Дмитра Зінкова, голови регіональної Ради підприємців при облдержадміністрації з питань торгівлі та послуг Олександра Печаліна, президента медіа-корпорації «РІА» Олександра Човгана і керівника юридичної групи «Право 24» Романа Кукутя.

Темою обговорення представників бізнесу та експертів є перспективи розвитку підприємництва в Україні та регіоні, взаємодія з органами влади, напрями співпраці банків з суб'єктами середнього та малого бізнесу, можливості використання медіа-ресурсів і схеми врегулювання конфліктів.

Конференція стала першою в серії регіональних тематичних зустрічей, які ЦПРП планує провести для підприємців з метою підвищення їх економічної грамотності, інформування про можливості та перспективи підприємницької діяльності, створення передумов для виходу середнього та малого бізнесу із тіні і підвищення його ділової активності.

Опубліковано: 11 Листопада 2010