Значно розширено перелік компаній у розділі оплати рахунків для користувачів OTPdirekt

 

Сплата рахунків без довгого очікування у чергах та без відвідування відділень банків набуває все більшої популярності. Про це свідчить кількість платежів, які виконуються в системі OTPdirekt у розділі оплати рахунків. Щомісяця активність користувачів зростає на 5-7%, при цьому загальний грошовий об'єм оплат вже перевищив 450 тис. грн. на місяць. У свою чергу, ОТП Банк постійно розширює спектр нових можливостей системи OTPdirekt, що користуються попитом серед клієнтів банку.

Відтепер для користувачів OTPdirekt доступний новий, розширений перелік компаній у розділі оплати рахунків. Користувач OTPdirekt, завітавши до розділу оплати рахунків, може: поповнити баланс мобільного телефону на довільну суму, сплатити рахунки за комунальні послуги, Інтернет, послуги телефонного зв’язку, кабельного телебачення тощо. Із детальнішою інформацією можна ознайомитися у «Посібнику користувача системи OTPdirekt».

Також найближчим часом користувачам OTPdirekt буде запропонована нова функція у системі - сервіс автоматичної оплати рахунків, що надходять клієнту від сервісних компаній.

OTPdirekt – це послуга дистанційного самообслуговування в ОТП Банку, що дозволяє, не відвідуючи відділення, керувати всіма рахунками з будь-якої точки світу, за допомогою телефону або доступу до мережі Інтернет.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно з даними АУБ, станом на 1 жовтня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 199 точок продажу і 2 представництва.

Опубліковано: 5 Листопада 2010