Moody's поліпшило прогноз стабільності OTP Bank Україна

 

Міжнародне рейтингове агентство Moody's поліпшило прогноз рейтингу АТ «ОТП Банк» (Україна) з «негативного» до «стабільного».

Зокрема, прогноз рейтингу банку підвищився з B3 до B1. Зазначена рейтингова дія щодо банків була здійснена слідом  за аналогічною дією Moody's стосовно прогнозу рейтингу державних облігацій України в іноземній і національній валюті та депозитів в іноземній валюті (агентство змінило прогноз з "негативного" на "стабільний", підвищивши його до B1 для держоблігацій і B3 - для депозитів).

«Після підвищення прогнозу суверенного рейтингу України, аналогічне рішення Moody's стосовно рейтингів комерційних банків було цілком очікуваним для ринку. За умови подальшого поліпшення економічної ситуації у країні, ймовірно, що незабаром можна буде очікувати на підвищення не тільки прогнозу, а й самих міжнародних кредитних рейтингів України та українських банків, включаючи ОТП Банк », - вважають експерти банку.

Нагадаємо, що востаннє Moody's переглядало рейтинг фінансової стійкості OTP Bank 8 вересня 2009 року, знизивши його тоді з D до D-. Після цього агентство кілька разів змінювало прогноз рейтингу, підвищивши його зрештою до В3, а тепер - до В1.

Опубліковано: 14 Жовтня 2010