Визначено чергового переможця спільної акції OTP Bank і міжнародної платіжної системи Visa International «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

 

Визначено чергового переможця акції «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!», яку проводить OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International. Так, за результатами розіграшу, що відбувся 29 вересня цього року, володарем грошового призу у розмірі 3 тисяч гривень став Серпокрилов Ігор Михайлович з міста Києва.
 
Нагадаємо, що за умовами акції, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, який у період з 1 серпня по 30 вересня поточного року розрахується за допомогою картки за товари та послуги на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США), отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 3 тис. грн., що будуть перераховані на його рахунок, а також головний приз акції – туристичний сертифікат на суму 15 тис. грн.  За цим сертифікатом впродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Визначення володарів грошового призу проходить щотижня шляхом випадкового вибору однієї трансакції з усіх трансакцій, здійснених протягом кожного акційного тижня. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 199 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 30 Вересня 2010