OTP Bank проводить акцію для нових корпоративних клієнтів «Успіх для бізнесу. Комфорт для персоналу»

 

OTP Bank проводить нову акцію, в рамках якої пропонує своїм клієнтам цілий комплекс продуктів та сервісів, які будуть цікаві і вигідні як для корпоративних клієнтів, так і для їх співробітників.

Так, з 20 вересня по 31 грудня  поточного року нові корпоративні клієнти та їх співробітники - держателі зарплатних карток, за умови підписання договору про відкриття рахунку упродовж акційного періоду, отримують спеціальні умови обслуговування: безкоштовне відкриття поточного рахунку, активація системи «Клієнт-Банк» та послуги «Інтернет-банкінг» всього за 10 грн.,  відкриття зарплатного проекту та випуск корпоративних карток Visa Business або MC Business на акційних умовах.

Співробітники компанії-клієнта - держателі зарплатних карток, мають можливість безкоштовно оформити кредитну картку Visa Classic або Visa Gold, підключитися до OTPdirekt та користуватися всіма перевагами інтернет-банкінгу всього за 60 грн., а також отримати додатковий відсоток до депозитного рахунку.

Опубліковано: 23 Вересня 2010
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×