OTP Bank не планує збільшувати капітал до кінця року

 

За словами голови Правління OTP Bank Дмитра Зінкова, фінустанова, яку він очолює, до кінця року не планує нарощувати свій капітал.

«Наш банк сьогодні працює в умовах зайвої капіталізації. Досить сказати, що норматив адекватності капіталу в OTP Bank перевищує 20%, і це в той час, коли Нацбанк вимагає, щоб він не опускався нижче 10%», — підкреслив він.

За словами Дмитра Зінкова, результати стрес-тестування, що було проведено аудиторами Нацбанку за  методиками МВФ, довели, що OTP Bank не потребує додаткової капіталізації.

«Це свідчить про те, що банк вистоїть, навіть якщо економіка України зазнає стресової ситуації. І саме тому, ми не бачимо потреби в додатковій капіталізації. За нашими підрахунками, нинішнього капіталу нам в 2010 р. вистачатиме для збільшення своїх активів удвічі», — сказав він.

Єдина умова, за якої OTP Bank готовий сьогодні розглядати питання додаткової капіталізації — це стрімке зростання обсягів кредитування української економіки. У міру збільшення попиту на кредитні ресурси з боку платоспроможних позичальників, банк, у разі потреби, готовий нарощувати свій капітал.

Опубліковано: 14 Вересня 2010