Підведені підсумки конкурсу «Місто квітів» у м. Івано-Франківську

 

5 вересня на Вічевому майдані відбулося нагородження переможців конкурсу «Місто квітів». Проект був  ініційований у рамках екологічного вектору програми корпоративної соціальної відповідальності АТ «ОТП Банк» за підтримки міської влади та бізнесу.

Переможців було обрано серед  58 учасників конкурсу:

  • 1-ше місце — Зень Лідія Іванівна, яка отримала ноутбук від НТО «Комплект» та поліс добровільного страхування майна «Дім і все, що в НІМ» від СК «UNIQA» на повну вартість майна.
  • 2-ге місце — Петришин Марія Петрівна, вона отримала цифровий фотоапарат від ТЦ «Метро», а також поліс добровільного страхування майна «Перший ризик» на суму відповідальності 100 тис. грн. від СК «UNIQA».
  • 3-тє місце — Молотковський Василь Степанович, він отримав сертифікат на 10 відвідувань театру кіно «Люм'єр» на двох і поліс добровільного страхування майна на суму відповідальності 70 тис. грн. від СК «UNIQA».

«Ми любимо Івано-Франківськ і намагаємося разом об’єднати всіх, хто прагне підкреслити неповторність і красу рідного міста. Для ОТП Банку цінно, що при проведенні конкурсу ми відчули підтримку від жителів міста», - відзначив Олег Володимирович Наворенський, керуючий регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» у м. Івано-Франківську.

Опубліковано: 8 Вересня 2010