Банки змогли помітно подовжити терміни депозитів фізичних осіб

 

Про це повідомив Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков.

«У міру зниження українськими банками процентних ставок за вкладами фізосіб, населення стало все активніше перекладати заощадження на більш тривалі терміни. Фінустанови, і в OTP Bank у тому числі, влітку встановили свого роду правило: чим на більш тривалий термін розміщуються заощадження, тим вищі ставки пропонуються вкладникам. Власне, це головний чинник, який стимулював збільшення термінів розміщення грошей», - відзначив він.

За його словами, нова тенденція, що намітилася в червні-серпні, дозволила серйозно покращити структуру пасивів банків. Населення не просто цікавиться, але й все активніше розміщує заощадження не лише на 9-12 місяців, але і на депозити строком понад один рік. «Вони намагаються укласти з банком депозитні договори на більш тривалий термін, щоб закріпити в угоді поточну ставку за вкладом», - підкреслив пан Зінков. Він відмітив, що у міру стабілізації ситуації в економіці України, а також на ресурсному ринку, депозитні ставки для фізосіб в 2010 р. продовжать знижуватися.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 8 Вересня 2010