OTP Bank знижує відсоткові ставки за діючими кредитами

 

OTP Bank з 1 вересня знижує розмір FIDR для діючих кредитів з плаваючою ставкою у всіх валютах. Так, ставку FIDR у гривнях зменшено до 14% (на 2%), у доларах США – до 6,5% (на 1%), у євро та швейцарських франках – до 3,5% (на 0,5%).

Нагадаємо, що ставка FIDR прирівнюється до бази розрахунку плаваючої ставки за кредитним договором. Згідно з ним, FIDR – це відсоткова ставка по строкових депозитах фізичних осіб у валюті, тотожній валюті кредиту, що розміщені в Банку на строк 366 днів з виплатою відсотків після закінчення дії депозитного договору.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, у червні минулого року, незважаючи на різке зростання на банківському ринку відсоткових ставок за депозитними вкладами фізичних осіб, Банк свідомо, втрачаючи дохід і частину депозитного портфелю, знизив ставку FIDR та майже рік утримував її на стабільному рівні. Метою цього кроку було зменшення кредитного навантаження на позичальників по діючим кредитам з плаваючою відсотковою ставкою в умовах девальвації національної валюти і значного скорочення ділової активності в країні. «Сьогодні ми знижуємо FIDR відповідно до динаміки депозитного ринку, оскільки ставки за вкладами поступово знижуються», - додає Олексій Руднєв.

Таким чином, вже вдруге у поточному році Банк відповідно до тенденцій на депозитному ринку знижує розмір FIDR, а клієнти Банку, які якісно обслуговують свої кредитні зобов`язання, отримують додаткові переваги у вигляді зменшення відсоткових ставок за діючими кредитами.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 1 Вересня 2010