OTP Bank втретє виступає партнером міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation»

 

Рівне та Луцьк знову стають столицями українського джазу, принаймні на декілька днів, поки лунатиме міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation», головним фінансовим партнером якого третій рік поспіль виступає OTP Bank.

Фестиваль проходитиме 27-29 серпня у рамках святкування Дня міста, що одночасно відзначатимуть Луцьк і Рівне. Традиційно, протягом трьох днів паралельно на сценах Рівненського драмтеатру та Луцького замку гратимуть яскраві «зірки» української та європейської джазової музики. Серед хедлайнерів фестивалю - ManSound, Олег Скрипка та джаз-кабаре «Забава», Peter Lipa Band, Free Spoken Band і Тетяна Балакирська та інші.

Родзинкою цьогорічного фестивалю є традиційний всеукраїнський конкурс фотографії на джазову тематику «Джазові емоції», хореографічні імпровізації від шоу-балету «Light Dance Company» та миттєвий малюнок на сцені під виступ музикантів.

Детальніша інформація про фестиваль міститься на його офіційному веб-сайті: www.artjazz.info.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 385 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 19 Серпня 2010