OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію - «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!»

 

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію – «З карткою Visa від OTP Bank на відпочинок до моря!». За її умовами, кожний держатель платіжної картки Visa, емітованої OTP Bank, який у період з 1 серпня по 30 вересня поточного року розрахується за допомогою картки за товари та послуги на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США), отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 3 тис. грн., що будуть перераховані на його рахунок, а також головний приз акції – туристичний сертифікат на суму 15 тис. грн.  За цим сертифікатом впродовж строку його дії переможець зможе отримати будь-яку туристичну путівку на суму сертифіката в туристичному агентстві, зазначеному на сертифікаті.

Визначення володарів грошового призу проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї трансакції з усіх трансакцій, здійснених протягом кожного акційного тижня. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Нагадаємо, що OTP Bank є асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa International. На сьогоднішній день банком емітовано понад  85 тисяч карток Visa.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 30 Липня 2010