OTP Bank і компанія Budget Україна пропонують знижки під час придбання послуг прокату автомобілів в Україні

 

OTP Bank спільно з компанією Budget Україна пропонує держателям платіжних карток Visa International і MasterCard WorldWide унікальну можливість отримання знижок під час придбання послуг прокату автомобілів в Україні. Знижки розповсюджуються на послуги прокату автівок в Україні як за стандартними тарифами, так і інтернет-тарифами за умови замовлення послуги в офісі компанії або на сайті www.budget.ua.

Обов'язковою умовою отримання знижки є здійснення безготівкового розрахунку за прокат автомобіля в Україні платіжними картками Visa Gold, Visa Platinum або MasterCard Gold, емітованими OTP Bank. Розмір знижки залежить від типу платіжної картки.

Детальна інформація про розмір знижок і платіжні картки міститься на офіційному веб-сайті OTP Bank: www.otpbank.com.ua. Інформація про послуги прокату автівок в Україні – на сайті компанії Budget.

По картках типу Visa Electron, Maestro, Visa Classic, MasterCard Standard, Visa Business, MasterCard Business знижки не надаються.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 27 Липня 2010