OTP Bank почав надавати своїм клієнтам послуги системи міжнародних грошових переказів CONTACT

 

З 23 липня поточного року OTP Bank почав надавати послуги системи CONTACT, що дозволяє клієнтам банку здійснювати перекази грошових коштів у доларах США і євро як всередині України, так і за її межі.

Таким чином, на сьогоднішній день OTP Bank надає послуги вже семи систем грошових переказів: Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, Anelik, Allure Unistream і CONTACT, що охоплюють усі основні трансакційні коридори світу й покривають усю земну кулю.

З початку поточного року кількість здійснених грошових переказів в OTP Bank перевищила 20 тисяч. При цьому у другому кварталі було здійснено близько 12 тисяч таких операцій, що в 2,5 рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року.  

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., який торік відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2010 року OTP Bank є 9-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 8-м – за розміром капіталу. Нині банк обслуговує  понад 320 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 200 точок продаж і 2 представництва.

Опубліковано: 23 Липня 2010